בקבוק קולה שמודפס בחול כבר ראיתם? מה לגבי הראש של נפרטיטי שיצא ממדפסת תלת מימד או נעלי בלרינה שיוצרו ב-AI?
הייצור הדיגיטלי, הכולל הדפסת תלת-מימד, חיתוך לייזר וטכנולוגיות מתקדמות נוספות, מאפשר לנו לעצב וליצור כמעט כל דבר שנוכל לדמיין.
מוזמנים ומוזמנות להפוך נוזל למוצק בלחיצת כפתור, לבקר בדוכן התכשיטים בהתאמה אישית, להתוודע לנעליים חכמות, לבגדים שנעשו במדפסות ולבקבוק קוקה-קולה שהודפס בחול.
לכבוד הקיץ הלוהט הכנו מתחם בו ניתן יהיה להתנסות, לחקור וגם להירטב בהרבה מים!
ברחבה החיצונית של המוזיאון תחכה לכם תעלת מים ענקית המאפשרת אינספור משחקים, בניית סכרים, שאיבת מים וגם תותחי מים, משגרי בקבוקים, בליסטראות כדורים רטובים, תחרות סירות המונעות בכוח סולרי וכוח הרוח, ועוד הרבה פעילויות מצננות.
אתם עומדים להירטב - אז הכינו את המגבות ובגדי ההחלפה!
מופע מדעי חווייתי לכל המשפחה, של רומי שמאי – אמן בועות בעל תואר שני בפיזיקה. בקיץ הזה יתמקד רומי בקצף שמקציף את עולמנו - בסבון, בגלי הים, במשלוחים של חבילות, בבצק, בקצפת, בקפה ועוד.
המופע יערך באודיטוריום המוזיאון ויכלול יצירת קצף דיגיטלי והדגמות מפתיעות שיאפשרו לכם להכיר מקרוב את החומר המופלא והאוורירי הזה.
החל מה-22 ביולי. המופע בתוספת 5 שקלים לכרטיס
בנוסף לפעילות השוטפת נערוך בארבעה ימי חמישי שונים מסיבת קצף ומוזיקה! מוזמנים לסגור את השבוע במסיבת אחר צוהריים צוננת ברחבת המים החיצונית שלנו, כולל תותח קצף שיכסה אתכם בהר לבן ומוזיקה קיצית ומרעננת.
לכל הפרטים על מסיבות הקצף - לחצו כאן.